Recenze na střešní stan SIRIUS

Na začátku května jsme si naplánovali dovolenou na 10 dní do Rychlebských a Novohradských hor. Vzhledem k studenějšímu počasí a partnerovu snu, jsme si půjčili střešní stan značky SIRIUS (typ 145 cm).

Shrnutí:

Pozitiva: Tento stan je velmi prostorný. Můžete si v něm tedy pohodlně sednout a obléknout se. Překvapivě má stan velmi měkkou a pohodlnou matraci. Stan se dá rychle složit a i po složení jsme mohli uvnitř nechat peřiny a spacáky. Na boční stěně se nacházejí šikovné kapsy.

Negativa: Stan se vevnitř hodně rosil, takže jsme občas měli ráno mokré spacáky. Vchod se nedal zapnout celý zipem, dolní lem byl volný, takže jsem měla vždy v noci strach, že se syn vzbudí a vypadne ven. V noci chodit na záchod po příkrých schůdkách také nebyla úplně legrace, ale to se mi nechce chodit ani z klasického stanu :D.

Sumasumárum, my jsme si stan oblíbili a v případě, že bychom jeli třeba do Skotska, tak bychom si ho určitě brali s sebou, protože zrovna tam se klasický stan nedá kdekoliv postavit. Půjčovné bylo 500 kč/den.

One Comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *