Ze Senohrab do Čtyřkol

Krátký a pohodový výlet k Sázavě lze naplánovat i ze Senohrab (jede tam vlak z Prahy i Benešova). Nebyla jsem si úplně jistá, které stezky jsou vhodné pro kočárky, a tak jsem raději zvolila moc pěknou cyklostezku.

V Senohrabech na nádraží hledejte červenou značku, které se držte až na rozcestí v Hrušově, kde se napojte na cyklostezku Vodnické vycházky. Tato cyklostezka vás dovede až k zřícenině Hláska a proslulé Senohrabské plovárně s ikonickým převozníkem. Na plovárně je i občerstvení, takže jsme tam zakotvili a užívali si piknik.

Po pikniku jsme zamířili zpět na vlak, tentokrát do Čtyřkol. Celá trasa má zhruba 5 km. Na tomto výletu se sešlo spoustu nových členek klubu a tak jsem byla ráda, že jsem opět mohla poznat nové tváře.