Stezka Českem

Cestu Českem může jít každý. Tak proč ne my !
Jasně, s malými dětmi to je tak brzy na jaře vyjít a s prvními vločkami se vrátit. Jak to tedy uděláme?
Trasu si mezi sebe rozdělíme a zvládneme to během následujících let společnými silami. Je jen na Tobě

kdy, s kým a jak se na cestu vydáš. Jednodenní výlet nebo několikadenní přechod. Po chatách, pod stan nebo pod širák. Podmínka je však jasná – děti a foťák s sebou.
Jdeš do toho s námi?

1. V tabulce označ svým jménem úsek, který bys chtěla jít.
  2. Zaregistruj se na www.vrcholovka.cz
  3. Do své Vrcholovky pak zaznamenej svůj výlet. Nahraj GPX záznam trasy, přidej nějakou fotku a popiš své zážitky. Nezapomeň na hashtag #klubmini, aby se nám tvůj výlet správně načetl do sdílené mapy.
    Nevíš jak na to? Mrkni sem – https://www.vrcholovka.cz/faq
  4. V tabulce potvrď, kdy jsi zaznačený úsek absolvovala.
    Proč tohle všechno?
    Umožní nám to sledovat, které úseky nám ještě chybí a hlavně díky tomu na konci roku vytvoříme finální report z našeho celého společného putování.
    Jedno velké dobrodružství, mámy s dětmi spolu na cestě, zážitky a nová přátelství. Ještě váháš?